Domů Repertoár kdy hrajeme Fotogalerie Soubor Historie Kontakt
úvodní stranaRepertoárVeroničin pokoj

Veroničin pokoj


Veroničin pokoj

Kadaňské ochotníky z Navenku známe jako šprýmaře a vtipálky. Tentokrát ale sáhli po jiném žánru a na jevišti se odehraje mrazivý pschologický thriller VERONIČIN POKOJ. Ten je dílem Iry Levina, autora, který se podepsal i pod romány Rosemary má děťátko nebo Stepfordské paničky.

Z děje nechceme prozrazovat mnoho, snad jen – znáte takový ten pocit, když se s něčím nebo někým setkáte a okamžitě přesně víte, co si o tom máte myslet a máte jasný, ABSOLUTNĚ nezpochybnitelný názor? Přiznejme si to - všichni někdy děláme ty rychlé soudy. A pak stačí udělat krok stranou nebo zamrkat a najednou zjistíte, že nic není tím, čím se zdálo být na první pohled. Tak tenhle pocit se Vám bude při sledování Veroničina pokoje vracet stále znovu a znovu. A znovu.

Veroničin pokoj není hra, u které byste si odpočinuli. Ne. Právě naopak. Ale pokud se nebojíte čelit úzkosti a strachu, moc rádi Vás uvidíme. Čeká Vás komorní představení a tím komorní myslíme opravdu komorní – jako diváci budete sedět přímo na jevišti, což radikálně ovlivní i počet možných návštěvníků (kapacita sálu se sníží zhruba na třetinu).

Nejistota. 
Zpochybnění všeho, co víme. 
Co si myslíme. 
Zpochybnění toho, kdo jsme. 

To jsou principy, na kterých je hra Veroničin pokoj založená. Pro nás se stala esencí všeho, co na Levinovi obdivujeme – jemně vykonstruovaného příběhu a sofistikovaného vyprávění o zlu, které se skrývá pod maskou lidskosti.

Představení je přístupné od 15 let.
 

NEJBLIŽŠÍ PŘEDSTAVENÍ

Večírek v Kadani


Hrajem: 9. 02. od 19:00 hod.
oblíbená řachanda opět na scéně  

více
PREMIÉRA: Dokonalá svatba


Hrajem: 29. 03. od 19:00 hod.
Přijďte rok 2018 přivítat s úsměvem na rtech - divadlo Navenek si pro Vás připravilo zbrusu novou komedii!

více